Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Sevgililer Günü’ne özel video hazırlayabiliriz Kurumsal

1 yıl önce Freelancer Hamburg-Mitte   500 Hit

€49

  • sevgililer-gunune-ozel-video-hazirlayabiliriz-big-0
  • sevgililer-gunune-ozel-video-hazirlayabiliriz-big-1
  • sevgililer-gunune-ozel-video-hazirlayabiliriz-big-2

0.0 Yıldız

Fiyat: €49 Pazarlıklı

Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi mest etmeye ne dersiniz? Bunun için birçok hediye çeşidi bulunsa da ikinize özel bir aşk filmi yaptırmak sizce de daha cazip değil mi? ilanavrupa.com olarak sevgilinize Sevgililer Günü’nde sıra dışı bir hediye vermenizi ve onu mutlu etmenizi sağlıyoruz. Kim bilir bu muhteşem hediyeyle aşkınız daha da alevlenir…

Sevgiliye video konseptiyle sizlere özel animasyon videolar hazırlıyoruz. Bu videolara istediğiniz fotoğrafı, resmi ve mesajı ekliyor, fon müziği olarak da ikinizin şarkısını yerleştiriyoruz. Eğer sizler de klasik ve sıradan hediyelerden sıkıldıysanız, bu harika hizmetimizi mutlaka incelemelisiniz. Sevgiliye video konsepti sayesinde ona farklı ve eğlenceli bir hediye vermeniz mümkün. Emin olun bu hediye uzun zaman onun aklından çıkmayacak kadar güzel ve gösterişli!

ONU MUTLU EDİN!

Sevgililer Günü videosu, eşinizi, nişanlınızı, sevgilinizi ya da sözlünüzü mutlu etmenizin en eğlenceli yollarından birisi. Hazırlayacağımız profesyonel kurgu ve prodüksiyon çalışması ile sevgilinize karşı olan tüm güzel duygularınızı ve hislerinizi ona en mükemmel ve samimi bir biçimde göstereceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bu harika video ile onun hayatına aşk dolu bir iz bırakabileceksiniz. Sevgiliye video seçenekleri ile aşkınıza sıra dışı bir hediye verip, size daha fazla aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Videoya istediğiniz resmi ekler, istediğiniz mesajı yazar ve istediğiniz müziği de ücretsiz olarak ekleriz. Bununla beraber işin sonunda videoyu size HD olarak teslim ederiz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin


 
Note: Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.