26 Eylül 2022 , Pazartesi
Güncel

Video Davetiye Nedir?

Video Davetiye Nedir?

Video Davetiye, en özel anlarınızda yanında bulunmasını istediğiniz sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz yeni nesil bir davetiye çeşididir. Evlilik, nişan, sünnet, kutlama ve anma törenlerinizde klasik davetiyeleri kullanmak yerine yeni nesil Video Davetiyeleri kullanarak yakınlarınızı yanınızda görmek istediğinizi çok farklı bir yöntemle ifade edebileceksiniz. Almanya‘da hizmet sunan bir Medya ve Reklam Ajansı olarak teknolojinin fırsatlarından maksimum faydayı sağlarken sizlere profesyonel kadromuzla Video Davetiye hizmeti vermekteyiz.

Neden Video Davetiye?

Günümüzde 7’den 77’ye herkes internet aracılığıyla etkileşim sağlamaktadır. İnsanlar; evde, iş yerinde veya sokakta yürürken sosyal medya ve whatsapp benzeri uygulamalar sayesinde haberleşme imkânı yakalamaktadır. Bu sayede iletişimi hızlandırma ve kâğıt israfının önüne geçme fırsatı yakalayan insanlık için Video Davetiye muhteşem bir buluştur. Siz de tek tuşla dilediğiniz sayıda insana hem de kâğıt israf etmeden davetiye yollamak istemez misiniz? Klasik davetiyelere yapacağınız masraftan kurtulmak ve 1-2 gün içinde çöpe atılacak davetiyeleri tedavülden kaldırmak sizin elinizde! Video Davetiye ile kişiye özel davetiye hazırlama imkânı bulabilecek ve bunun yanında zarfa tek tek isim yazma derdinden kurtulacaksınız! Bu kapsamda bir Video Davetiyeye sahip olmak çok kolay! Tek yapmanız gereken bize tercih ettiğiniz konsepti ve gerekli diğer detayları ulaştırmak. Bilgileri bize gönderdikten sonra davetiye tasarımınızı seçerek davetiye derdinden kurtulmuş olacaksınız. Siz kendi işleriniz ile ilgilenirken biz Video Davetiyenizi hazırlayacak ve en geç 48 saat içinde davetiyenizi teslim edeceğiz!

Nasıl Kullanılır?

Dijital ortam için hazırlanan Video Davetiyeler genel olarak 10-40 saniye uzunluğundadır. Whatsapp başta olmak üzere Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter gibi sosyal mecralarda kullanılmak üzere hazırlanan Video Davetiyeler web sitelerinde de yayınlanmaya uygundur. Online olarak rehberinizdeki veya sosyal medyadaki kişilerinize kolaylıkla yollayabileceğiniz Video Davetiye sayesinde davetinizi kısa sürede insanlara duyurabilirsiniz.

Video Davetiye Fiyatları

Video Davetiye fiyatları davetiyenin uzunluğu ve özel talepleri göre değişebilmektedir. Video Davetiye fiyatları ile ilgili bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ise aşağıdaki formu doldurabilir veya +49 176 324 598 94 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Di̇ğer i̇çeri̇kler

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz?

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz? Sevgililer Günü anlamı ve nerden geldiği hakkında bilmeniz gerekenler. 14 Şubat …

Yeni yılınız kutlu olsun!

2020 yılı çoğumuz için oldukça zor bir yıl oldu, korona virüs salgını sadece sağlığımızı mahvetmekle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.