7 Aralık 2022 , Çarşamba
Güncel

ilan Avrupa ile Ücretsiz Seri ilanlar

İlanavrupa.com Türk vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde yaşadığı Almanya, Fransa ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren ücretsiz bir ilan platformudur. İlanavrupa.com sayesinde yaptığınız iş ve müşterilerinize verdiğiniz hizmete dair her türlü bilgiyi ücretsiz ilan vererek daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. Üstelik ilanlarınızı oluştururken yaşayacağınız her türlü problemi ilanavrupa.com’un hızlı ve kaliteli çözüm yöntemleri ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Avrupa ‘daki Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi ilanavrupa.com dan herkese merhaba,

2017 yılında Almanya’da kurulan ilanavrupa.com, Avrupa ‘da yaşayan Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi olarak hizmet vermektedir. ilanavrupa.com hızlı, kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanlarıyla ve bu ilanlara ait istatistikleri ile Avrupa´da her çeşit sektörün nabzını tutan ücretsiz ilan platformudur.

ilanavrupa.com´un sunduğu hizmetler ile ürünlerinizi kolaylıkla ilan listesine ekleyebilir ve ürünlerinize binlerce kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yada Kendinize en uygun iş ilanına hemen başvurabilir; işverenseniz de ücretsiz ilan vererek aradığınız elemanı kolaylıkla bulabilirsiniz!

İlan verebileceğiniz bazı içeriklerimiz ise şu şekildedir;

Avrupa´da Emlak satışı veya kiralanması (Konut, işyeri, arsa, bina) Avrupa´da Araba sektörüne ait ilanlar (Otomobil, kiralık araçlar, ticari araçlar, motosiklet, bisiklet ve daha fazla seçenekler) Avrupa´da Alışveriş (Bilgisayar, müzik aletleri, ofis malzemeleri, takı, kamera ve fotoğraf makineleri, cep telefonu, ev eşyaları, elektronik ürünler vs) Avrupa´da İş İlanları (Avrupa´da iş ilanları, eleman arayanlar, iş arayanlar vs) Avrupadaki Etkinlikler, Firmalar, Hizmetler, Yardımcı Arayanlar, Arkadaşlık – Evlilik, Sıfır ve İkinci El Alışveriş, Yeni İş Fikirleri ve Freelancer gibi hizmetlerdeki yüzlerce kategori sizleri bekliyor.

Ek ise mi ihtiyacınız var?

Freelance olarak websitemizde ilan verebilir veya bir hizmet için yetenekli freelancerlar bulabilirsiniz. Hemen ilanavrupa.com u ziyaret et ve binlerce uzman üyeden ücretsiz proje ilanı vererek teklifler topla. Ilanavrupa.com Avrupa ‘daki Türklerin Ücretsiz Seri ilan sitesi

Di̇ğer i̇çeri̇kler

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz?

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz? Sevgililer Günü anlamı ve nerden geldiği hakkında bilmeniz gerekenler. 14 Şubat …

Yeni yılınız kutlu olsun!

2020 yılı çoğumuz için oldukça zor bir yıl oldu, korona virüs salgını sadece sağlığımızı mahvetmekle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.