26 Eylül 2022 , Pazartesi
Güncel

El Sanatlarından Para Kazanmak Çok Kolay

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde kadınların boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmaları için pek çok fırsat ortaya çıkmıştır. Bu fırsatların en önemlilerinden bir tanesi kadınların el sanatı ürünlerini tasarlayıp satmalarıdır. Özellikle Avrupa’nın farklı ülkelerinde yaşayan Türklerin yeteneklerini paraya dönüştürmelerini sağlayan bu fırsat oldukça hoşunuza gidecek!

Almanya, Hollanda ve Fransa başta olmak üzere pek çok ülkede yaşayan Türk ev hanımlarının en önemli sorunlarından bir tanesi yabancı oldukları kültürde boş zamanlarında yapacak aktivite bulamamalarıdır. Boş zamanlarını değerlendirmek konusunda kara kara düşünen gurbetçilerimizin hem zamanlarını değerlendirmek hem de para kazanmak için yapabilecekleri en güzel aktivite el sanatları ile ilgilenmektir.

El sanatları, geleneksel Türk kültürünün en önemli unsurlarından bir tanesidir. Hemen hemen bütün Türk kadınlarının el sanatlarına ilgili ve bu alanda oldukça maharetli olmaları onları diğer kadınlardan ayrılmasına katkı sağlayan en önemli özelliklerdir. Avrupa’da yaşayan Türk ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirmeleri için söz konusu yeteneklerini kullanmaları hem para kazanmalarına vesile olacak hem de Türk kültürünün Avrupa’da tanıtımı için katkı sağlayacaktır. Beş parmağında beş marifet olan siz kadınlarımız için oluşturduğumuz yepyeni sistemle tüm bu avantajlardan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Peki Hangi El Sanatlarından Para Kazanabilirim?

Türk kültüründe el sanatlarının oldukça yaygın olması evden para kazanmak isteyenler için yapılacak el sanatlarının oldukça çeşitli olmasını sağlamıştır. Aşağıda para kazanmak için yapabileceğiniz birkaç el sanatını bulabilirsiniz.

Boncuk İşleme: Yazmaların, örtülerin veya evinizde kullanacağınız dekoratif objelerin etrafını boncuklarla süsleyerek yepyeni tasarımlar ortaya çıkarabilir ve para kazanabilirsiniz.

Örgü Örmek: Bir kazak veya atkı örmek her kadının boş zamanında gerçekleştirdiği aktivitelerden bir tanesidir. Bu işi para kazanmak için kullanabilir ve kimsenin sahip olmadığı eşsiz ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bileklik ve Kolye Tasarımı: Renkli boncuklar ve ipler kullanarak tasarlayabileceğiniz muhteşem kolye ve bileklikler sayesinde evinizin ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Boyama: Evinizde kullanmadığınız eski veya fazla eşyaları daha kullanışlı ve gösterişli hale getirebilir ve satabilirsiniz. Bu eşyalarınızı farklı renklere boyayarak yepyeni tasarımlar oluşturarak para kazanmak için muhteşem fırsatlar yaratabilirsiniz.

Peki, sistemimiz nasıl işliyor?

İşte cevabı!

⦁ Üretmiş olduğunuz el sanatı ürünlerinizi fotoğraflayarak sitemize ücretsiz bir şekilde yükleyerek ilan oluşturuyorsunuz.

⦁ İlanınızla ilgilenen alıcılar direkt sizinle iletişim kurarak ürünü satın almak istediğini belirtiyor.

Şartlarda anlaşmanız durumunda ürünü hiçbir bedel ödemeden bizim aracılığımızla satarak para kazanıyorsunuz.

Amacımız kadınlarımızın boş zamanlarını sanat eserleri üreterek geçirmeleridir. Sende Hemen Ücretsiz ilanını ver, Aile bütçene destek ol!

Ek sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Di̇ğer i̇çeri̇kler

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz?

Neden Sevgililer Günü’nü kutluyoruz? Sevgililer Günü anlamı ve nerden geldiği hakkında bilmeniz gerekenler. 14 Şubat …

Yeni yılınız kutlu olsun!

2020 yılı çoğumuz için oldukça zor bir yıl oldu, korona virüs salgını sadece sağlığımızı mahvetmekle …

2 yorumlar

  1. Merhabalar ben Türkiye’de yaşıyorum. Ben de yaptığım ürünleri satabilirmiyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.