2 Aralık 2020 , Çarşamba
Güncel
Anasayfa / Genel i̇çeri̇kler / Bize Destek Veren Herkese Teşekkür Ederiz!
Destek 660x330

Bize Destek Veren Herkese Teşekkür Ederiz!

Bize Destek Veren Herkese Teşekkür Ederiz!

İlanavrupa.com, Avrupa’da ikamet eden ve yaşamını sürdüren Türk vatandaşlarına destek olmak amacı ile kurulmuş olan bir platformdur. İlk hedefi Avrupa’daki Türkler ile Türkiye arasında sağlam bir köprü kurmak olan ilanavrupa.com bu amacını başarı ile yerine getirmiştir. Kurulduğu günden bugüne site kullanıcılarını yol arkadaşları olarak görmüş ve başarısının kaynağını da yol arkadaşlarının desteği olarak kabul etmiştir. İlanavrupa.com ailesi olarak amaçlarımıza ulaşmak için yola çıktığımız bu süreçte yanımızda olan, bize destek veren tüm yol arkadaşlarımıza en içten hislerimiz ile teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliriz. Eğer ilanavrupa.com olarak kuruluş amacımıza ulaşabildiysek ve Avrupa’da yaşayan Türkler ile Türkiye arasında koparılması güç bir bağlantı kurabildiysek bunlar sizin sayenizde.
Bünyemizde barındırdığımız profesyonel, alanında uzman ve işini en kaliteli biçimde yerine getiren ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize ve yol arkadaşlarımıza giderek artan bir kalite ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu yeni hedefimizi de tıpkı ilk hedefimiz gibi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Türk, Öğün, Çalış, Güven’ sözlerini rehber edinerek gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Freelancerlarımız ve hizmet almak isteyen müşterilerimiz arasında ücretsiz bir bağ oluşturduğumuz ilanavrupa.com oldukça kaliteli alt yapısı sayesinde siz değerli yol arkadaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Firmamız hakkında düşündüğünüz iyi düşünceler için ve ilanavrupa.com ailesine bu denli güvendiğiniz için sizlere minnettarız.

Bu Başarı Sizin Sayenizde!

İlanavrupa.com ailesinin bugün ki başarısını elde edebilmesi için canla başla çalışan tüm müşterilerimiz, vatandaşlarımız ve hemşerilerimize bu başarının onlar sayesinde olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer sizler için hazırladığımız bu siteye güvenmez ve ilanavrupa.com’a bu denli destek olmasaydınız firmamız ilk hedefini yerine getiremezdi ve yok olmaya muhtaç olurdu. Ancak siz değerli vatandaşlarımız firmamızın sizler için ne denli çabaladığına kendi gözleriniz ile şahit oldunuz ve firmamıza güvendiniz. Bu nedenle sizlere olan minnettarlığımızı belli etmek adına sizlerle bir teşekkür yazısı paylaşmak istedik. Kısacası; ilanavrupa.com’un kuruluşundan bu yana yanımızda olan ya da ilanavrupa.com ailesine yeni katılan ancak desteklerini asla esirgemeyen herkese çok minnettarız. Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz.

Hizmetimizi yararlı buluyor musunuz? - 100%
Kullanıcı oyu: 5 ( 5 oy)

Di̇ğer i̇çeri̇kler

Videolu Davetiye 310x165

Video Davetiye Nedir?

Video Davetiye Nedir? Video Davetiye, en özel anlarınızda yanında bulunmasını istediğiniz sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz …

new years eve 4698233 640 310x165

Yeni yılınız kutlu olsun

Çok güzel bir yıl geçirdik. Bu yıl çok fazla yeni üyeler ile tanıştık, kimi zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir